Hakkımızda

Mega Cihan A.Ş 1991 yılından buyana, Türkiye’nin her yerine, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere faliyete geçmiştir. Şirketimiz, geçmişten bugüne, kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek önemli projelere imza atmıştır.

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğinin, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanları inşa ediyoruz. Çünkü MEGA CİHAN sadece kalite ve teknolojisiyle değil hesaplılığı ve kolaylığı ile de gelişmiş yüzlerce projeye’ye damgasını vuran bir marka.

Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Firmamız, teknoloji, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, her zaman en hesaplısını sunabilmek için çalışıyor. Bu hedefimize başarılı projelerimizle  ulaştık. Yeni projelerimizi de standartlarımızdan ve kaliteden vaz geçmeden gerçekleştirme sözü veriyoruz.

Turan DURAR

Yön.Kur.Bşk.